Oferty pracy

Stanowisko:

Specjalista ds. Rekrutacji

Branża:

HR

Lokalizacja:

Gdańsk  -  pomorskie

Agencja Pracy Tymczasowej Toolip HR Sp. z o.o. Sp. Komandytowa, wpisana w rejestr agencji pod numerem certyfikatu 8268, w związku ze swoim rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Rekrutacji (HR/13)

Zadania:
- Rekrutacja i selekcja
- Poszukiwanie kandydatów różnorodnymi kanałami (poprzez ogłoszenia, portale społecznościowe, aktywna rekrutacja)
- Wykonywanie czynności administracyjnych ( w tym zawieranie umów)
- Reprezentowanie firmy na targach pracy
- Nawiązywanie współpracy z biurami karier

Wymagania:
- Dynamizn i kreatywność w działaniu
- Zdolność szybkiego przyswajania informacji
- Znajość podstaw prawa pracy, ustawy o zatrudnianiu pracowników tymczasowych. Ppoż, Bhp
- Wysoka kultura osobista
- Mile widziane doświadczenie w obszarze rekrutacji i selekcji kandydatów
- Mile widziana znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:
- Zdobycie cennego doświadczenia w obszarze HR
- Stabilną współpracę
- Wynagrodzenie ustalane indywidualnie, w zależności od doświadczenia
- Narzędzia służbowe

CV muszą zawierać klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zmianami)."

Nadesłanych aplikacji nie zwracamy.

Imię i nazwisko

Dokument cv

(*.pdf, *.doc, *.docx, *.rtf lub *.odt; max 2 MB)

List motywacyjny

Znajdź ofertę pracy

Fraza:

Branża:

Zadzwoń
+48 58 551 92 40

Toolip
ul. Wajdeloty 19/2, Gdańsk 80-437